Eventy, zwłaszcza te największe, to nasza specjalność!
Impreza firmowa, zabawa sylwestrowa, gala dla telewizyjnych czy filmowych gwiazd – wszystko to już przerobiliśmy i wiemy, jak grać żeby parkiet był zawsze pełny!

Od lat zajmujemy się realizacją prestiżowych projektów muzycznych. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże.

3 3 3
Możemy Ci zagwarantować wyśmienitą zabawę, a wszystko to dzięki starannie wyselekcjonowanej muzyce na galę.Nasze wieloletnie doświadczenie oraz duże obycie sceniczne zapewnia zaproszonym gościom niezapomnianą rozrywkę przez wiele godzin

To doskonała atrakcja również w przypadku różnego rodzaju eventów, kolacji biznesowych oraz innych wydarzeń, w których muzyka powinna być nieodłącznym elementem, tworzącym odpowiedni klimat.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu nasza oferta polecana jest przez coraz większą liczbę osób. Jeżeli więc poszukujesz doświadczonych profesjonalistów w tym zakresie, nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś!

Naszą siłą jest jakość.
Repertuar